به نام خدا

دوستان سلام

خب در این توفانی که آمد و گذشت عده ای از دوستان حرف های کار شناسان هواشناسی رو جدی نگرفتند و سهل انگاری کردند که دیگر عادی شده است

حالا وقتی توفان تمام میشه یه دوروز میگن توفان میاد یانه بعد به فراموشی می سپارن

دوستان این متن که می خوانید مربوط به یکی از پست های جدید بابلسر فورکا بخش هواشناسی هنر و هواشناسی است

اما این روزها سوالاتی میشه مبنی بر اینکه آیا تو این موج هم وزش باد شدید داریم ؟ نگاه کنید ، طبیعی هست جو دادن بعد از یک توفان اما در موج قبلی که توفان به پا کرد ، چپ و راست هشدار و اطلاعیه دادیم که آقا توفان داریم ، خیلی ها بلا نسبت بعضی ها ککشون هم نگزید اما حالا از ما هشدار و اطلاعیه میخواین ؟ زمانی که هشدار میدادیم شما کجا بودین ؟ اما ما مقصر اصلی رو کسانی میدونیم که از هشدار ها با خبر بودن اما با اینکه تأکید داشتیم اطلاع رسانی کنید ، اما اطلاع رسانی خاصی صورت نگرفت متأسفانه . گرچه یافتن مقصر دردی رو دوا نمیکنه اما شاید پیشگیری برای آینده صورت بگیره .

بله برادر من ، وزش باد نسبتا شدید تا شدید در موج پیشرو داریم خصوصا در مناطق مرکز و شرق استان ، اما  130 کیلومتر در ساعت نیست .

طرف میاد میپرسه آیا خونه من آب میاد ؟ آیا من میتونم تردد داشته باشم ؟

از اینکه خونت آب میاد یا نه من خبر ندارم که سقفتو باد میبره یا نه و از وضع خونت هم خبری ندارم . از بابت تردد در شهر هم بگم که ما مسئول راه و شهرسازی نیستیم ، اما گفتیم که ، آبگرفتگی رو حداقل در مناطق مستعد انتظار داریم .

ان شاءالله روزی برسه که مردم با هواشناسی راه بیان تا این توفان ها عین آب خوردن خساراتشون تو تیتر خبرها نره .

دوستان برای آخرین اخبار هواشناسی مازندران به هواشناسی معتبر بابلسر مراجعه کنید

در وبلاگ هنر و هواشناسی وبابلسر عضو شوید

هنر وهواشناسی   ,، ,هواشناسی ,توفان ,؟ ,داریم ,    ,و هواشناسی ,هنر و ,، اما ,یا نهمنبع

خراب کردن دیس لاو توسط دختران خراب

مهراب علی رضا زنگی است تمام - پک بند

نواختن موزیک پاپ با نرم افزار FL Studio - هنر و هواشناسی

کلیپ های عاشورا در هادیشهر بابلسر - هنر و هواشناسی

بخش هایی از سکانس حذف شده ی مختار نامه همراه با موزیک -هنر و هواشناسی

باز محرم آمد ! هنر و هواشناسی

موجی جدید در راه شمال کشور ! - هنر و هواشناسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قیمت قطعات لودر wa470 دو ارباب اخبار روستای برگه|barge news فروشگاه اینترنتی فروشگاه معرفی اجناس ارزان اجناس فوق العاده خرید روغن گیربکس وبلاگ تخصصی ایبوک اندروید باز ارزانی سایت اختصاصی تعبیر خواب